select language persian ( farsi ) english japanese
  فارسی english 日本語

 

صفحه اصلی
محصولات ما
لیست کانالها
نحوه نصب آنتن ها
دریافت امواج دو ماهواره با یک آنتن
نحوه خرید
متر
جم متن ها
معرفی سایتهای دیگر
درخواست بازدید محل
سوال با ایمیل

 

 
ホーム
商品

ショッピング
LNBの設定
チャネルリスト
工事案内

買えます

見積り
リンク

翻訳

メール
 
 
 

   
 

برای استفاده از دو LNB با یک آنتن و یا دریافت 2 ماهواره متفاوت با یک آنتن طبق عکس شما نیاز به 2 LNB + یک نگهدارنده دارید.


شما به دو طریق میتوانید این کار را انجام دهید
عکس (1)LNB وسط را روی آسیاست 2 وlnb چپ روی به سمت اسیاست 3 میزان کنید.
 

 

 

عکس (2) LNB وسط را روی آسیاست 3 و LNB راست روی به سمت آسیا ست 2
 

 

 

 

 

 

 

نحوه میزان کردن LNB برای دریافت سیگنال به شرح زیر است :
1) ابتدا LNB را روی آنتن محکم می کنیم به طریقی که سمت مسطحLNB به سمت آسمان وتراز باشد
2) ابتدا از سیم رابط در LNB استفاده نمی کنیم و به طور مجزا اقدام می کنیم
3) برای مثال ابتدا LNB وسط را روی آسیا ست 2 پیدا می کنیم برای این کار زاویه آنتن حدود 35 درجه سمت اسمان و جهت آن حدود آنتن BS ژاپن و یا کمی ازBS به سمت راست است
( توضیحاً بهترین راه پیدا کردن جهت آنتن استفاده از قطب نمای GPS می باشد و یا پیدا کردن موقعیت دقیق با کارناوای موجود روی ماشین و یا تلفن دستی )
4) بعد از پیدا کردن جهت آنتن و تنظیم LNB وسط شروع به اقدام برای نصب LNB دیگرمی کنیم بطریقی که سیم آن را مستقیماً به ریسیور وصل کرده و با چرخاندن نگهدارنده LNB به سمت بالا و پایین حرکت می کند و با چرخاندن LNB در داخل نگهدارنده آنقدر اینکار را ادامه میدهیم تا موفق به دریافت یکی از سیگنال ها شویم.
توجه داشته باشید با بالا یا پایین کردن نگهدارنده holder احتمال قطع سیگنال lnb وسط موجود است ولی اهمیتی در این مورد ندارد.
نحوه نصب lnb کناری باید بطوری باشد که به سمت وسط آن هدف گیری شده باشید.
بهترین و سریعترین راه نصب در lnb استفاده ازدو تلویزیون و دو ریسیور است توجه داشته باشید حتماً ریسیور شما قبل از این کار باید set شده باشد و یا لیست کانالهای اسیاست 2 و 3 را خوانده باشد در غیر این بیشتری نیازدارید با پرداخت هزینه set شما می توانید ریسیور را برای set کردن برای ما ارسال نمایید.
همچنین بهترین راه خرید ریسیور در ژاپن می باشد و چنانچه شما از کشورهای دیگر خریداری نموده باشید باید توجه بنمایید که انواع ست کردن ریسیورها مختلف می باشد وزمان بیشتری می برد واگر از نوع ریسیورهای خوب نباشد امکان پذیر نیست چنانچه نیاز به کمک ما برای این کار دارید بهترین توصیه ما این است که از ریسیورهای ما استفاده کنید.
برای تنظیم 2 lnb نیاز به تجربه وتحمل بیشتری می باشد ولی یک lnb راحت تر است.
بعد از تنظیم در lnb شما می توانید از سیم رابط آن استفاده کنید تا 2 سیم خروجی lnb با استفاده از سوییج آن به یک سیم تبدیل شود ولی بعد از این کار باید روی منوی ریسیور تغیراتتی انجام دهید
چنانچه از سوییچ خودکار استفاده کردید 2 lnb شما با یک سیم به ریسیور مسیم به ریسیور مربوط می گردد و برای اینکه ریسیور قادر به تشخیص lnb دیگر باشد khz آن را به ok و یا off تغیر دهید تا تصویر دیده شود
اطلاعات مفصل تر مستلزم پرداخت هزینه آن می باشد.

  2007arankian Corporation. All rights reserved